Minőségbiztosítási asszisztens (Kaposvár)

Minőségirányítási asszisztenst keresünk kaposvári üzemünkbe

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Műszaki irányú végzettség (szakirányú vagy gépész)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magas szintű Office programcsomag ismeret, (Word, Excel,)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése, módosítása.
  • Közreműködés a beszállítók, alvállalkozók ellenőrzése során.
  • Rendszeres belső audit elvégzése.
  • Adminisztratív segítségnyújtás a rendszeres belső audit elvégzésére.
  • Folyamatosan ellenőrizni a „Minőségirányítási Kézikönyv“ –ben előírtak betartását az adminisztratív területeken, és erről köteles hetente tájékoztatást adni a vezetőjének.

Ideális jelölt

  • Átlátja a minőségirányítási rendszer feladatait.
  • Képviseli a céget külső/belső auditok alkalmával, illetve a megrendelőkkel való kapcsolattartás során

  Amit nyújtunk:

  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járási támogatás, akár céges buszokkal is

Jelentkezzen a pozícióra online!

Alapadatok

Név(Kötelező)
YYYY dash MM dash DD

Dokumentumok csatolása

Mindenképpen szakmai önéletrajzát, opcionálisan referenciáit, a szakképesítést igazoló dokumentumokat, illetve motivációs levelét.
Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png., Max. file size: 32 MB, Max. files: 5.
    earthchevron-up-circle